t. + 90 (212) 875 09 49

Chochili Logo

Chochili Hakkında
Türkiye ve dünyadaki otel ve hastanelere 
Buklet malzemeleri, otel tekstili ve ev terliği...

Mahmut Grup kurucusu ve sahibi, başaralı işadamı ve girişimci Mahmut Küçükdoğan’ın Otel Terlik ve Aksesuarları konusunda pazardaki boşluğu öngörüp yapmış olduğu yatırımlar ile 2002 yılında kurulan Chochili, bugünün lider ve pazarda söz sahibi firması haline gelmiştir.

Sektöründe misyonunu

o Trend belirleyen
o Hizmete önem veren
o Kaliteli ürünleri zamanında sunan

profesyonel bir firma olarak belirleyen Chochili, hizmet verdiği firma sayısını her yıl katlayarak arttırmış ve satış alanlarını aynı hızda genişletmiştir. Şu anda üretilen ürünler;

o Otel ve hastaneler
o Havayolları
o Güzellik merkezleri
o Spa sauna havuz hizmetleri sunulan merkezler
o Öğretmenevleri
o Konukevleri
o Sosyal kurumlar
gibi ziyaretçisi olan yerlere tanıtılmakta ve satılmaktadır.

Sadece yurtiçinde değil yurtdışına da bir çok ülkede satış hizmeti olan firma, hem yaptığı ihracat hem de temsilcilikler aracılığı ile dünyanın birçok ülkesine ürün tedariği yapmaktadır.

Yüksek üretim kapasitesi ve pazarlama ağı ile yurt dışı pazarının önemli bir oyuncusu haline gelen Chochili, kısa sürede ürün tedariği ve dağıtımı konusunda otel terlik ve aksesuarları’nın en büyük tedarikçisi durumuna gelmiştir.

Chochili’nin en güçlü yanları arasında üretim konusunda oldukça başarılı bir performans sergilemesi yer alır. Şimdiye kadar çalışılan firmalardan ürünün kalitesi, zamanında teslimi ve uygun fiyatı konusunda alınan iyi değerlendirmeler, firmanın herhangi bir ürünün başaralı bir şekilde pazarlanması için gerekli Kaliteli Ürün-Zamanında Teslim-Uygun Fiyat üçgenini başarıyla tamamladığı görülebilir.

Tüm bunların yanında satmış olduğu ürünler hakkında devamlı yeni geliştirmeler yapmakta ve standartlar üzerine çıkmak için gerekli araştırma ve geliştirme birimini hep çalışır halde tutmaktadır. Türkiye ve dünya pazarında Otel Terliği ve Aksesuarları konusunda söz sahibi olan, gerekli tüm altyapıya ve vizyona sahip Chochili, pazarın yapısı hakkında geniş bilgiye sahip bir şekilde büyüyerek yoluna devam etmektedir.